Zünd G3

Mes dirbame tik su geriausiai produktais rinkoje… Kaip greičiausia ir tiksliausia pjovimo sistema pasaulyje, “G3″ negalėtu būti geriau pasiruošęs dirbti. ”G3” Mašinos turi visus reikiamus įrankius, reikalingus, bet kokios formos, ar medžiagos pjovimui/frezavimui. Tvirtas, lankstus, konstrukcinis dizainas… “G3” palengvina jūsų darbą. Leiskite savo kūrybiškumui veikti laisvai.

Daugiau priežasčių tūrėti ”G3” savo srityje

Produkcija tampa pelningesne

“Zünd G3″ pašalina kliūtis jūsų darbo srityje, automatizuodamas pjaustymo/frezavimo funkcijas. Rankinio pjovimo savybės, klaidų galimybės ir efektyvumo stoka yra sumažinama iki minimumo. Optimizuoto darbo eigos metu ”G3” dar labiau padidina produktyvumą.

Universalumas ir ilgaamžiškumas

Jokia kita pjaustymo, ar frezavimo mašina nėra tokia lanksti ir pritaikoma kaip ”G3”, su jos modulinio įrankio koncepcija. “G3” gali pjauti medžiagas iki 50mm/2 storio. Dydžių, modulių, įrankiu ir medžiagų tvarkymo parinkčių pasirinkimas yra platus, bet tuo pačiu ir paprastas.

Šveicarų meistriškumas, kokybė, patikimumas

“Zünd G3” pjovimo mašinos yra specialiai suprojektuotos 24/7 veikimui. “Zünd” siūlo sudėtingos konstrukcijos unikalumą, bei puikų tikslumą. Standartinė 2 metų gamintojo garantija yra tolesnis ”G3” išskirtinės kokybės įrodymas.

Ergonomika ir patogumas vartotojui

Sukurtas pramoninio dizaino apdovanojimų pelnusio Richard Amiel, “G3” užtikrina optimalų darbo eigos efektyvumą, kaip be apribojimų patekti iš visų pusių prie ergonimiškai suprojektuoto valdymo skydo, 60mm/2,36 tarpo tarp spindulio ir pjovimo paviršiaus.

Saugumas ir ekologiškumas

Su ”G3”, “Zünd” sąmoningai stengėsi nustatyti naujus saugos ir aplinkos apsaugos standartus. Visos ”G3” saugos priemonės yra standartinė įranga. Integruota vakuuminė sistema užtikrina tiek išlaidų, tiek energijos suvartojimą iki minimumo.

Geriausias iš pasaulio lyderių rinkos

“G3′” yra ne tik garsus Šveicarijos produktas, bet ir “Zünd’o” 20 metų vystytas inovatyvaus pjovimo/frezavimo įrengimas. Su šia nauja karta, “Zünd, kaip pasaulinės rinkos lyderė, sukūrė pažangiausią pasaulyje pjovimo/frezavimo įrangą. Kurios instaliacijų atlikta 13,00tūkst. visame pasaulyje.

G3 matmenys

Kiekviena įmonė turi labai specifinių pjovimo reikalavimų, o „Zünd” siūlo juos atitinkančius sprendimus. Iš toliau pateiktos lentelės pasirinkite tinkamą dydį, atitinkantį jūsų apdorojamai laikmenai (arba, jei norite, paskambinkite mums ir paprašykite patarimo). Galima rinktis iš 11 skirtingų modelių.

M

Plotis (mm/in)
1330 / 52
Ilgis (mm/in)
1600, 2500 / 63, 98

L

Plotis (mm/in)
1800 / 70
Ilgis (mm/in)
2500, 3200 / 98, 126

XL

Plotis (mm/in)
2270 / 89
Ilgis (mm/in)
1600, 3200 / 63, 126

2XL

Plotis (mm/in)
2740 / 107
Ilgis (mm/in)
1600, 3200 / 63, 126

3XL

Plotis (mm/in)
3210 / 126
Ilgis (mm/in)
1600, 2500, 3200 / 63, 98, 126

G3 moduliai

Universalūs moduliai – tai plačiai pritaikomi laikiklių moduliai, skirti įvairiems įrankiams. Dėl šių modulių universalumo pjovimo sistemą sukonfigūruoti konkretiems pjovimo poreikiams labai paprasta ir ekonomiška.

G3 Įrankiai

Vienas modulis, daugybė įrankių, dešimtys medžiagų, šimtai programų: Universalusis modulis yra „Zünd” modulinės konstrukcijos koncepcijos kulminacija. Jis atitinka savo pavadinimą, jame telpa visi dažniausiai naudojami pjovimo įrankiai ir puikiai pjauna beveik bet kokią medžiagą.

G3 Medžiagų tvarkymas

Laikas yra svarbiausia. Padidinkite savo našumą naudodami „Zünd” automatizuotą medžiagų tvarkymą ir (arba) perkėlimą. Šios „Zünd” automatizavimo funkcijos sukurtos taip, kad būtų galima tvarkyti vis įvairesnes medžiagas ir programas.

G3 opcijos

Signal lights

Atsisiųsti

Workstation

Atsisiųsti