PreCAM

PreCAM® yra moderni ir efektyvi CAD sistema, sukurta ir optimizuota pagal visus baldų ir techninės tekstilės pramonės reikalavimus. PreCAM® lengva išmokti, paprasta naudoti ir puikiai techniškai integruota. Jums patiks su ja dirbti. Išbandykite ją ir įsitikinkite patys!

Informacija gamintojo puslapyje

Viskas ką reikia žinoti

CAD sistemų rinka yra didžiulė, įvairi ir beveik nevaldoma. Viena vertus, yra universaliai naudojamų CAD sistemų, kurios siūlo daugybę standartinių funkcijų, tačiau daugeliu atvejų nesiūlo pramonės sektoriui būdingų funkcijų. Kita vertus, rinkoje taip pat yra daug specializuotų CAD sistemų, skirtų pramonės šakoms, dirbančioms su lanksčiomis tekstilės ar techninėmis medžiagomis. CAD sistemų rinkai būdinga tai, kad pastaraisiais metais vis daugiau CAD sistemų iš mažo darbo užmokesčio šalių užima rinkos dalį. Tai neabejotinai padarė rinką dinamiškesnę, bet kartu ir dar labiau painią. Be to, produkto kokybė pasikeitė į blogąją pusę.

Daugelio CAD gamintojų nuomone, vietoj to, kad koncentruotųsi į esmines funkcijas ir maksimalią kokybę, klientus gali patraukti produktai, siūlantys daugybę funkcijų. Mes taip nemanome. Už minimalias pastangas užtikriname maksimalią kokybę ir našumą. Tokia yra „PreCAM®” filosofija ir pagrindas. Nes mažos pastangos reiškia mažas sąnaudas, o aukšta kokybė – didelį pelną. Tokia paprasta mūsų CAD sistemos, skirtos minkštųjų gaminių pramonės poreikiams ir reikalavimams, formulė.

Be to, „PreCAM®” palaiko visus pramonėje įprastus formatus, tokius kaip DXF, HPGL, ISO-Cutfile ir kt. Be to, „PreCAM®” taip pat palaiko patentuotą formatą, kad puikiai sąveikautų su kitais „IsoDev” produktais, tokiais kaip „CamSuite”, kad būtų galima atlikti interaktyvų ir automatinį lizdavimą arba „WingMan” pjovimo įrangoje.