Algotex

Jau daugiau nei 30 metų „Algotex” ploteriai yra pažangių technologijų, originalaus dizaino ir paprasto, intuityvaus naudojimo sinonimas. Naujoviškų, nebrangių „Algotex” gaminių asortimentas kuriamas atsižvelgiant į kliento pasitenkinimą. Nepralenkiamos kokybės ir pažangiausių funkcijų „Algotex” prekės ženklas yra geriausi ploteriai rinkoje.

Kodėl verta rinktis Algotex

„Algotex” yra skaitmeninės spaudos sistemų, skirtų drabužių ir komunikacijos sektoriams, pramonės lyderė.

Ji buvo įkurta 1980-aisiais Raimondo Cattabriga, kuris, remdamasis daugiau nei 30 metų patirtimi drabužių gamybos ir taikomosios programinės įrangos srityse, kartu su savo sūnumi Matteo nusprendė investuoti į novatorišką projektą – sukurti mados pramonei skirtus skaitmeninius ploterius.

Buvo sumanyta į Algotex ploterius įdiegti rastrinę spausdinimo technologiją vietoj iki tol naudotos vektorinės technologijos, taip gerokai patobulinant ankstesnį rašymo plunksna metodą.

 

2011 m. „Algotex” tapo „Aretè & Cocchi Technology”, pramoninių technologijų grupės, kuriai priklauso vienuolika įmonių penkiose šalyse, gamyba Italijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, JAV ir Kinijoje, 15 komercinių ir techninių centrų visame pasaulyje ir pardavimai daugiau nei 90 šalių, dalimi.

„Algotex” yra vietos įmonė, veikianti pasaulinėje rinkoje. Ji įsikūrusi Emilijoje-Romanijoje, Italijos regione, garsėjančiame tiksliąja inžinerija ir mechanika, įskaitant sportinių automobilių ir pramoninės automatikos gamybą. „Algotex” derina šias vietines pažangių technologijų tradicijas su neprilygstamu pasaulinės drabužių pramonės išmanymu.

Algotex produktai

CHX laser cutter

Atsisiųsti

XAAR sprendimai

WIND & WAVE JET

Atsisiųsti

Spec paskirties

Aksesuarai