StyleCAD

1996 m. įkurta ir Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūrusi įmonė yra pirmaujanti CAD sistemų kūrėja, dirbanti aprangos, baldų, pramonės ir automobilių dizaino srityse.

Informacija gamintojo puslapyje

Patogus naudoti

„StyleCAD” naudoja naujausias „Windows” turimas grafinės sąsajos technologijas, pavyzdžiui, daugybę langų, prikabinamas plaukiojančias įrankių juostas, įrankių užrašus, išskleidžiamus meniu, sparčiuosius klavišus ir pritaikomas plaukiojančias įrankių juostas. Duomenų įvedimas į daugelį formų įsimenamas kitam kartui. Į sistemos inžineriją ir dizainą įdėta daug metų tobulintos pramonės patirties. Dažniausiai naudojamą informaciją „StyleCAD” rodo gerai matomoje vietoje, o jokia informacija nėra pasiekiama daugiau nei vienu pelės spustelėjimu.

Laiko taupymas

„SoftFashion” inžinieriai ir pramonės ekspertai praleido daugybę valandų, kad nustatytų daugiausiai laiko reikalaujančias užduotis ir supaprastintų procedūras, kad padidintų našumą. Dėl to „StyleCAD” gali pasigirti didžiausiu rūšiavimo ir žymėjimo greičiu pramonėje. Tyrimai parodė, kad tipinis produktyvumas skaitmeninimo, modelių rūšiavimo, projektavimo ir modifikavimo bei žymeklių kūrimo metu padidėja 40 %.

Inovatyvus

Naujoviškas daugialypės terpės, pavyzdžiui, garso grįžtamojo ryšio ir vaizdų, susijusių su modelių failais, žymekliais ir gamybos duomenimis, naudojimas. Įdiegta el. pašto funkcija leidžia naudotojui siųsti nebaigtą darbą, pavyzdžiui, žymeklį, į nutolusią vietą, iš kur jį galima lengvai importuoti.

Besiūlė

Sklandi modulių integracija. Momentinis perjungimas tarp modelių projektavimo ir vertinimo modulių. Pavyzdžiui, automatinis pakartotinis klasifikavimas pakeitus modelio detalę arba gavus žymeklio informaciją sąnaudoms apskaičiuoti.