Ženklai ir grafika

Daug dėmesio skirdama naujovėms, „Zünd” jau dešimtmečius yra stulbinamos grafikos pramonės plėtros ir augimo varomoji jėga. Praeityje buvęs „paprastas” vinilo pjaustytuvas/ploteris virto sudėtinga daugiafunkcine skaitmenine pjaustymo sistema, galinčia tiksliai suderinti pjūvį su spauda ir automatiškai apdoroti daugybę lanksčių ir kietų substratų.

Genialumas paprastume

„Touch&Cut Vision” programinė įranga yra puiki jungtis tarp jūsų mėgstamos projektavimo programinės įrangos ir daugiafunkcinių „Zünd” pjaustytuvų – intuityvi, paprasta naudoti ir pagrįsta jutikliniu ekranu. Integruota skaitmeninio spausdinimo ir pjaustymo darbo eiga leidžia nustatyti užduotį „Zünd” pjaustytuvui taip pat paprasta, kaip nuskaityti brūkšninį kodą ir parinkti tinkamą pjaustymo profilį medžiagai, kurią reikia apdoroti.

Pjūvio failus galima kurti rankiniu būdu naudojant pageidaujamą projektavimo programinę įrangą („Illustrator®”, „CorelDRAW®”, „AutoCAD®”, „DesktopCAD®” ir kt.); tačiau „Touch&Cut Vision” taip pat visiškai suderinama su pjūvio duomenimis, automatiškai sukurtais „Caldera”, „Onyx”, „Colorburst” ir kt.